× صفحه اصلی درباره ما گروه بندی کتب فرآیند ارسال کتاب پیگیری سفارشات تماس با ما
Design And Developed By Redment Team

به شهر کتاب ایرانیان خوش آمدید

0

فرآیند ارسال سفارش کتاب شما در سایت کتاب ایرانیان

ما به شما اعتماد داریم، بدون نیاز به پرداخت در هنگام سفارش، پس از تحویل کتابهایتان، پرداخت را انجام دهید!

دوستان عزیز در هنگام ثبت سفارش کتب در سایت یا به صورت (پیامکی،تلفنی، تلگرامی، واتس آپ یا ایمیل)از 10% تخفیف نسبت به قیمت پشت جلد برخوردار می شوید و پس از تحویل توسط سفارش دهنده کتاب، مبلغ آن به اضافه هزینه ارسال دریافت می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که کتاب مورد نظر خود را در بانک اطلاعاتی ما یافت نکردید، از یکی از روشهای ارتباطی از با ما تماس حاصل فرمایید، زیرا امکان تهیه کتب خارج از بانک اطلاعاتی برای شهر کتاب ایرانیان مقدور می باشد.

لازم به ذکر است قبل از ارسال هزینه کتابهای سفارش داده شده و هماهنگی لازم جهت ارسال به عمل می آید. اشخاصی که ساکن تهران باشند موجودی کتاب و قیمت آن با هماهنگی اطلاع رسانی شده و سپس توسط پیک ارسال و مبلغ کتب و پیک نقدا از مشتری دریافت شده یا کارت به کارت خواهد شد.

فرهیختگان گرامی ساکن شهرستان نیز ابتدا از قیمت و موجودی کتابهای خود مطلع شده و بعد از هماهنگی از طرق مختلف نظیر ارسال پستی، حمل با اتوبوسهای بین شهری، یا تیپاکس کتابهای خود را دریافت خواهند نمود و پس از دریافت کتب، مبلغ آنرا واریز خواهند کرد. اعتماد ما سرمایه ماست !

نکته: کتب انتشارات زیر شامل تخفیف نمی شود:

امیدواریم بتوانیم رضایت شما فرهیخته گرامی را جلب نموده و با همکاری شما عزیزان بتوانیم بهترین خدمات ممکن را به شما عزیزان ارائه نماییم.